Yönetim Kurulu
Yönetim Kurulu Başkanı
EYYÜP ERGAN

1961 Trabzon doğumlu. Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Uzun yıllar eczacılık sektöründe çalıştı. 2005 yılında ortakları ile birlikte Birlik Fındık firmasını kurarak sektöre girdi. 2004-2009 yılları arasında Trabzon İl Genel Meclis Üyeliği görevinde bulundu. 2009 yılında borsa meclis üyeliğine seçildi. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı yaptı. 2018’de Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi ve halen görevini sürdürmektedir.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
SEDAT GÖZAÇAN

1960 Trabzon doğumlu. Rize Eğitim Enstitüsü mezunu. Bir süre öğretmenlik yaptı. 1983 yılından itibaren de fındık ticareti ile iştigal etmektedir. 1995-2009 yılları arasında borsada meclis üyeliği ve yönetim kurulu başkan yardımcılığı  görevlerinde bulundu. 2004-2011 yılları arasında 2 dönem Beşikdüzü’nden Trabzon İl Genel Meclis üyeliğinde bulundu. Halen borsa yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
YAVUZ SELİM ÇAKIROĞLU
1974 Trabzon doğumlu. Trabzon Lisesi mezunu. 1995 yılında iş hayatına başladı. 2000 yılında Of Örnek Çay Fabrikası’nı kurarak sektöre girdi. Borsada 2 dönem meclis üyeliği yaptı. Halen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.
Yönetim Kurulu Sayman Üyesi
CELİL KARABİNAOĞLU

1989 Trabzon doğumlu. Giresun Üniversitesi Harita Teknikerliği Bölümü ile İktisadi ve İdari Bilemler Fakültesi mezunu. Yerel yönetimler dalında yüksek lisans yaptı. Ortahisar ilçesinde, Kılıçlar Gıda firması  ile fındık ticareti yapmaktadır. Halen Yönetim Kurulu Sayman üyeliği görevini sürdürmektedir.

Yönetim Kurulu Üyesi
ALİ ZEYTİN

1982 Trabzon doğumlu. Lise mezunu. 20 yılı aşkın bir süredir besicilik ve mandıra işiyle iştigal etmektedir. Aile şirketi olan Zeytinoğlu Et firmasında yönetici olarak görev yapmaktadır. Halen Yönetim Kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir.