Meclis
Meclis Başkanı
SEBAHATTİN ARSLANTÜRK
ARSLANTÜRK TARIM ÜRÜNLERİ SAN. İHR. VE İTH. A. Ş.

1968 Trabzon doğumlu. Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. 1990 yılında yönetici asistanı olarak çay sektöründe iş hayatına atıldı. 1996’da aile şirketi olan Arslantürk Tarım’ın ortak ve yöneticisi olarak fındık sektörüne girdi. Halen Arslantürk Tarım’ın Genel Müdürlüğünü sürdürmektedir. 2001-2009 yılları arasında Trabzon Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde bulundu. Ulusal Fındık Konseyi’nin kurucularından olup ilk dönem başkanlığını yaptı. Halen Trabzon Ticaret Borsası Meclis Başkanı, Ulusal Fındık Konseyi Başkanı ve Karadeniz Fındık ve Mamulleri Birliği Yönetim Kurulu üyesi görevlerini sürdürmektedir.

Meclis Başkan Yardımcısı
NEVZAT ÖZER
ÖZER GIDA SAN. VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

1961 Trabzon doğumlu. Lise mezunu. 1980 yılından beri ortağı olduğu Özerler Gıda Sanayi Tic. A.Ş’de yönetici olarak görev yapıyor. Trabzon Sanayici ve İşadamları Derneği kurucularındandır. Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. Halen Borsa Meclis Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

Meclis Üyesi
EYYÜP ERGAN
BİRLİK TARIM ÜRÜN. GIDA SAN. TİC.LTD.ŞTİ.

1961 Trabzon doğumlu. Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Uzun yıllar eczacılık sektöründe çalıştı. 2005 yılında ortakları ile birlikte Birlik Fındık firmasını kurarak sektöre girdi. 2004-2009 yılları arasında Trabzon İl Genel Meclis Üyeliği görevinde bulundu. 2009 yılında borsa meclis üyeliğine seçildi. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı yaptı. 2018’de Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi ve halen görevini sürdürmektedir.

Meclis Üyesi
SEDAT GÖZAÇAN

1960 Trabzon doğumlu. Rize Eğitim Enstitüsü mezunu. Bir süre öğretmenlik yaptı. 1983 yılından itibaren de fındık ticareti ile iştigal etmektedir. 1995-2009 yılları arasında borsada meclis üyeliği ve yönetim kurulu başkan yardımcılığı  görevlerinde bulundu. 2004-2011 yılları arasında 2 dönem Beşikdüzü’nden Trabzon İl Genel Meclis üyeliğinde bulundu. Halen borsa yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

Meclis Üyesi
YAVUZ SELİM ÇAKIROĞLU
OF ÖRNEK ÇAY GIDA SAN.PAZ.İNŞ.TAAH.NAKL.T

1974 Trabzon doğumlu. Trabzon Lisesi mezunu. 1995 yılında iş hayatına başladı. 2000 yılında Of Örnek Çay Fabrikası’nı kurarak sektöre girdi. Borsada 2 dönem meclis üyeliği yaptı. Halen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

Meclis Üyesi
CELİL KARABİNAOĞLU
KILIÇLAR GIDA VE SAN. ÜRÜNLERİ TİC. NAK. LTD. ŞTİ.

1989 Trabzon doğumlu. Giresun Üniversitesi Harita Teknikerliği Bölümü ile İktisadi ve İdari Bilemler Fakültesi mezunu. Yerel yönetimler dalında yüksek lisans yaptı. Ortahisar ilçesinde, Kılıçlar Gıda firması  ile fındık ticareti yapmaktadır. Halen Yönetim Kurulu Sayman üyeliği görevini sürdürmektedir.

Meclis Üyesi
ALİ ZEYTİN
ZEYTİNOĞLU ET VE GIDA MAD. SAN. HAY. TİC. LTD. ŞTİ.

10 Haziran 1982’de Vakfıkebir’de doğdu. Lise Mezunu. 20 yıldır Besicilik ve mandıra işiyle iştigal ediyor. Aile şirketi olan Zeytinoğlu Et’in ortaklarından. 

 

Meclis Üyesi
İSMAİL ŞENGÜL
YASİN FINDIK GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞT

1973 Trabzon doğumlu. Lise mezunu. 1984 yılından beri Yasin Fındık  firması ile fındık ticareti yapmaktadır.  2 dönem borsa meclis üyeliği görevinde bulundu. Halen meclis üyesi görevini sürdürmektedir.

Meclis Üyesi
İSMAİL HAKKI ATASOY
İSMAİL HAKKI ATASOY

1979 Trabzon doğumlu. Trabzon Lisesi mezunu. 2005 yılından beri Yomra ilçesinde bulunan Atasoy Fındık firması ile fındık ticareti yapmaktadır. Halen meclis üyeliği görevini sürdürmektedir.

Meclis Üyesi
AYDIN DERYA

1960 Trabzon doğumlu. Ortaokul mezunu. 20 yılı aşkın bir süredir fındık ticareti ile iştigal etmektedir. Halen meclis üyeliği görevini sürdürmektedir.

Meclis Üyesi
HAYDAR YOLOĞLU

1977 Trabzon doğumlu. Lise mezunu. 15 yıldır fındık ticareti ile iştigal etmektedir.  Halen meclis üyeliği görevini sürdürmektedir.

Meclis Üyesi
AYDIN SÜNGER

 

1978 Trabzon doğumlu. 2000 yılında ticaret hayatına atıldı. 7 yıla aşkın bir süredir fındık ticareti ile iştigal etmektedir. Halen meclis üyeliği görevini sürdürmektedir.

Meclis Katip Üyesi
MİKBİR HAKAN CANBAKAL
HFK GRUP GIDA SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.

1991 Trabzon doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunu. 5 yıla aşkın bir süredir fındık ticareti ile iştigal etmektedir. Halen meclis  katip üyeliği görevini sürdürmektedir.

Meclis Üyesi
AHMET GÜNER
DARICA UN İNŞ. HAFR. NAK. TUR. GIDA MAD. MÜH. HİZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

1980 Trabzon doğumlu.  Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. 2007 yılından beri Darıca Un San. Ltd. Şti. firması ile ticaret yapmaktadır.  Halen meclis üyeliği görevini sürdürmektedir.