TRABZON TİCARET BORSASI ÜYELERİNE ÖZEL KREDİ

TRABZON TİCARET BORSASI ÜYELERİNE ÖZEL KREDİ


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde hayata geçirilen Nefes Kredisi'nden Trabzon Ticaret Borsası üyelerinin de yararlanabilmesi için anlaşma sağlandı. TTB üyeleri Denizbank ve Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanabilecekler.

TTB, Ziraat Bankası, Denizbank ve Kredi Garanti Fonu (KGF) ortaklığında hayata geçirilen TOBB Nefes Kredisinde KOBİ’lere KGF %85 oranında kefalet sağlayacak. TTB üyesi kişisel ve kurumsal firmalar üst limiti 100.000 TL olmak üzere, yıllık %9,90 faiz oranı ile krediyi 12 ayda geri ödeme kaydıyla alabilecekler.

TTB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Güngör Köleoğlu konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Üyelerimiz borsamızdan alacakları faaliyet belgesi ile anlaşma yaptığımız bankalara başvurup, gerekli işlemleri tamamlayarak krediyi kullanabilecekler. Konu ile ilgili detaylı bilgiler, borsamız genel sekreterliğinden alınabileceği gibi, web sayfamızda da yer almaktadır. Söz konusu uygulama iş dünyamıza, çalışma hayatımıza ve üretimimizin artmasına olumlu katkı yapacaktır" dedi.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız...

Fotoğraflar :
[Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi | tb.org.tr]