“Her yerde, her alanda, her zaman üretim” sloganı ile işbirliği yapılacak

“Her yerde, her alanda, her zaman üretim” sloganı ile işbirliği yapılacak

Borsamız ile Trabzon Ortahisar Belediyesi arasında “Her Yerde, Her Alanda, Her zaman Üretim” sloganı ile işbirliği yapılacak.

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’in Meclis Başkanımız Nevzat Özer, Meclis Başkan Yardımcımız Yılmaz Karadeniz, Yönetim Kurulu Başkanımız Eyyüp Ergan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız Yavuz Selim Çakıroğlu ile Mikbir Hakan Canbakal’ı ziyaretinde özellikle gıda üretimi konusunda görüş alış verişinde işbirliği yapılması konusu gündem oldu.

Ahmet Metin Genç, borsanın ülkemizin en önemli ihraç ürünü olan fındıkta verim ve kaliteyi arttırma çalışmalarını takdir edip örnek alıp, geçen yıl işbirliğine başladıklarını hatırlatarak, “İşbirliğini tarım ve hayvancılığın her alanında, ‘her yerde, her alanda, her zaman üretim” sloganını rehber edinerek daha da geliştireceğiz. Birlikte kuracağımız ‘Fındık Adası’ Dünya da tek olacak. Buna diğer projeleri de ekleyerek, üretimi teşvik edeceğiz” dedi.

Meclis Başkanımız Nevzat Özer ile Yönetim Kurulu Başkanımız Eyyüp Ergan’ da borsa olarak her alandaki projeleri ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde yapmayı tercih ettiklerine dikkat çekerek, Ortahisar Belediyesi’nin özellikle tarımsal üretimin arttırılması konusundaki çalışmalarının tüm belediyelere örnek olmasını dilediklerini söylediler.