Başkanlarımızın üye ziyaretleri devam ediyor

Başkanlarımızın üye ziyaretleri devam ediyor

Meclis Başkanımız Nevzat Özer, Yönetim Kurulu Başkanımız Eyyüp Ergan, Meclis Üyelerimiz ve Genel Sekreterimiz Nazlı Genç tarafından yapılan üye ziyaretleri devam ediyor.

Belirli periyotlarla düzenlenen ziyaretlere Arsin, Yomra, Akçaabat ve Ortahisar ilçelerindeki üretim yapan ve ticaretle meşgul olan üyelerle devam edildi. Üyelerin genel durumları hakkında görüş alışverişinde bulunan başkan ve yöneticilerimiz ayrıca istek ve önerilerini de notlarına aldılar.

Ortahisar ilçesi Pazarkapı mevkiinde ticaret yapan üyelerimiz başkanlarımızdan bir fındıkçılar sitesi kurulması hususunda kendilerine yardımcı olmaları talebinde bulundular. Üyeler özellikle fındık döneminde Pazarkapı semtine uzun araçların girmesinin zor olduğunu ve büyük sıkıntı yaşadıklarını belirterek “Sizden bu konuda yardım bekliyoruz. İnanın dükkanlarımıza araçlar girip fındık boşaltırken sıkıntı yaşıyor. Müşterilerimizde de zaman zaman sorunlar yaşanıyor. Bize bu bölgede bir fındıkçılar sitesi kurulursa çok iyi olur” dediler.

Başkanlarımız da önerinin önceki dönemlerde yerel yöneticilerle görüşüldüğünü ancak somut bir adım atılamadığını, ancak konunun yeniden takipçisi olacaklarını söylediler.