Başkan Ergan’dan değerlendirme ve tebrik

Başkan Ergan’dan değerlendirme ve tebrik

Yönetim Kurulu Başkanımız Eyyüp Ergan, 14 Mayıs’ta sonuçlanan Milletvekili ve 28 Mayıs’ta da Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçimi ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Demokratik bir ortamda bizlere, hepimize, milletimize yakışır bir şekilde gerçekleştirilen seçimler ülkemize hayırlı olsun” dedi.

Başkan Ergan yaptığı açıklamada, demokrasinin en önemli unsurlarının başında seçim sandığının geldiğini hatırlatarak şu görüşlere yer verdi:

“Halkımızın yüksek katılımı ile gerçekleştirilmiş olan seçimler her bakımdan ülkemize kazanım sağlayacaktır. Yeniden Cumhurbaşkanlığımıza seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile oluşturulan parlamentoya giren milletvekillerimizi tebrik ediyoruz. Hep birlikte sandığa gittik, tercihimizi ortaya koyduk. Artık kişisel tercihlerimiz geride kaldı. Bundan sonra hep birlikte ülkemizi kaldırmaya yönelik toplumsal tercihimize odaklanıp, Türkiye’yi her bakımdan kalkındırmaya devam etmek için çalışacağız. Bunu birlik ve beraberlik içinde, öncelikle üretim odaklı olarak yaparak başarmaktan başka yolumuz yoktur.”