TTB Heyeti TOBB 79’uncu Genel Kurulu’na katıldı

TTB Heyeti TOBB 79’uncu Genel Kurulu’na katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 79'uncu Genel Kurulu Ankara'da yapılıyor. Genel Kurula borsamızı temsilen Meclis Başkanı Nevzat Özer, Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan, genel kurul delegesi Mikbir Hakan Canbakal ve Genel Sekreter Nazlı Genç katıldı.

TOBB Heyeti ve delegeler Ata’nın huzurunda…

TOBB'un 79'uncu Genel Kurulu kapsamında TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Genel Kurul Divanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri, Konseyler, oda, borsa başkanları ve delegeler ile Anıtkabir'i ziyaret ederek, Ata'nın huzurunda saygı duruşunda bulundu. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile TOBB Genel Kurul Başkanı Hüseyin Çevik'in Anıtkabir Şeref Defteri'ni imzalamasının ardından geleneksel toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: “Daha mutlu bir Türkiye için hep birlikte çalışma zamanı”…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bakanların katılımıyla TOBB 79. Genel Kurulu kapsamında Birlik merkezinde Hizmet Şeref Belgesi Takdim Töreni düzenlendi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye'nin seçim sürecini sükunetle tamamladığını belirterek, "Artık seçimleri geride bırakma, dengeleri yerine oturtma, daha huzurlu, daha mutlu ve daha müreffeh bir Türkiye için hep birlikte çok çalışma zamanıdır" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Ne yaptıysak birlikte yaptık, sırt sırta vererek beraberce başardık”…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 81 vilayette faaliyet gösteren 365 oda ve borsanın tamamını, 1,8 milyona yaklaşan üyenin hepsini birer ‘Alperen’ olarak gördüklerini belirterek, "Sizlerin şahsında, büyük ve güçlü Türkiye idealine sahip çıkan TOBB üyelerine, ülkem ve milletim adına teşekkür ediyorum" diye konuştu.

"Türkiye'ye hizmet mücadelemizde bugüne kadar hep sizlerle yol yürüdük. Ne yaptıysak beraber yaptık, sırt sırta vererek beraberce başardık" diyen Erdoğan, demokrasiye yönelik tehditlere de beraber göğüs gerdiklerini dile getirdi.

Meclis Başkanı Özer 228’inci sırayı çekti…

TOBB 79. Genel kuruluna katılan 365 oda-borsa başkanı ayrıca TOGG kurası da çekti. Oda ve borsalara teslim edilecek TOGG araçları için gerçekleştirilen kura çekiminde Meclis başkanımız Nevzat Özer 228'inci sırayı çekti.