TTB Başkanı Ergan; “Milli geliri yükselmiş bir Türkiye’yi birlik ve beraberlik içinde oluşturacağız.”

TTB Başkanı Ergan; “Milli geliri yükselmiş bir Türkiye’yi birlik ve beraberlik içinde oluşturacağız.”

Trabzon Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan, bayramların birlik ve beraberliklerin pekiştiği günler olduğuna dikkat çekerek, “Türk milleti dini ve milli bayramlarda bu birlik ve beraberliği en üst düzeyde değerlendirmeyi bilen ve yaşayan insanlardan oluşmuştur” dedi.

Eyyüp Ergan, dünyanın halen devam eden pandemi sürecinde büyük bir sınavdan geçtiğini hatırlattığı bayram mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Hastalığın seyrinin biraz hafiflemiş olsa da devam ettiğini unutmamalı ve tedbiri elden bırakmamalıyız. Her işin başı olan sağlığı ihmal etmeden, herkesin kendi işini en iyi şekilde yapması için de azami çaba göstermesi gereken bir süreçteyiz. Hem sağlığımızı düşünecek, hem de ülkemizin kalkınması için çalışacağız. Hem de kalkınmış ve dünyanın sayılı ekonomileri arasına girmiş bir Türkiye için çok çalışacağız. Çok üreteceğiz. Kendimize yetmeyle kalmayacak, diğer ülkelere de çok satacağız. Hep birlikte çok kazanıp, ihracatı artmış, milli geliri yükselmiş bir Türkiye oluşturup hep birlikte mutlu ve müreffeh yaşayacağız. En büyük idealimiz ve hedefimiz bu olacak.”

Eyyüp Ergan açıklamasını sağlıklı ve mutlu bir bayram dileğiyle tamamladı.