Trabzon Heyeti’nden Bakan Varank ve Muş'a ziyaret

Trabzon Heyeti’nden Bakan Varank ve Muş'a ziyaret

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu başkanlığındaki heyet, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Ticaret Bakanı Mehmet Muş'u ziyaret ederek kentin projelerini anlattı, taleplerini aktardı.

Trabzon heyetinde Vali İsmail Ustaoğlu, Milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu, Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti İl Başkanı Sezgin Mumcu, Trabzon Ticaret Borsası Başkanı Eyyüp Ergan, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Şadan Eren, TTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu,  Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği Başkan Yardımcısı Ahmet Hamdi Gürdoğan ve DOKA Genel Sekreteri Onur Adıyaman yer aldı.

Trabzon heyeti Ankara'da önce Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ı ziyaret etti. Varank'a Trabzon'da bakanlığıyla ilgili yürütülen projeler hakkında bilgi verildi. Trabzon heyeti bir süre önce Ticaret Bakanlığı görevine atanan Trabzonlu Mehmet Muş'u da ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Trabzon Ticaret Borsası Başkanı Eyyüp Ergan, Bakan Muş’a fındık sektörüyle ilgili özet bir rapor sundu.