Enerji SA yetkililerinden borsaya ziyaret

Enerji SA yetkililerinden borsaya ziyaret

Enerji SA Türkiye Satış Müdürü Serkan Saral, İç Anadolu Bölge Yöneticisi Tolga Kalfazade ve Bölge Satış Uzmanı Aziz Ekiz Trabzon Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan ile görüş alış verişinde bulundu.  

Bir Sabancı Grubu kuruluşu olarak 1996 yılında şirketlerin elektrik gereksinimlerini karşılamak üzere bir otoprodüktör şirketi konumunda hizmet vermeye başlayan, müşteri ve pazar odaklı iş modelleri, verimliliği ve teknolojiyi esas alan üretim ile dağıtım yatırımları, rekabetçi stratejileri sayesinde; Türkiye’nin büyüyen ve gelişen elektrik piyasasının lideri konumuna gelen ENERJİSA yetkilileri borsa ziyaretinde enerji sektöründeki gelişmeler, enerji verimliliği ile ilgili çeşitli modellerle müşterilere sundukları verimlilik projeleri üzerinde durdular.

Türkiye Satış Müdürü Serkan Saral ve İç Anadolu Bölge Yöneticisi Tolga Kalfazade Trabzon’u ticaret açısından önemli bir şehir olmasından tercih ettiklerini belirterek, Türkiye’de ESCO modeli ile verimlilik projesi gerçekleştiren tek firma olmaları ve verimlilik konusunun her geçen gün tüketiciler açısından önem arz ettiğine vurgu yaptılar.

Saral ve Kalfazade ayrıca, tüketicilerin arz ettikleri takdirde ikili anlaşmayla Enerjisa ile indirimli elektrik anlaşması yapabileceklerini de ifade ettiler.

TTB Başkanı Eyyüp Ergan da hem Trabzon’u tercih etmelerinden hem de ziyaretlerinden dolayı şirket yetkililerine teşekkür ederek, özellikle indirimli elektrik anlaşmasının firma ve şirketler tarafından değerlendirilebileceğini ifade etti.