Borsadan Ortahisar Kaymakamı Tolga Toğan’a ziyaret

Borsadan Ortahisar Kaymakamı Tolga Toğan’a ziyaret

Trabzon Ticaret Borsası Yöneticileri birkaç ay önce yeni hizmet binasına taşınan Ortahisar Kaymakamı Tolga Toğan’ı makamında ziyaret etti.

Meclis Başkanı Sebahattin Arslantürk, Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan, Meclis Başkan Yardımcısı Nevzat Özer, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Zeytin ve Celil Karabinaoğlu ile Genel Sekreter Nazlı Genç Ortahisar Kaymakamı Tolga Toğan’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Tolga Toğan borsa heyetinin ziyaretinden memnunluk duyduğunu ifade ederek “Ticaret Borsamızın özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarını bölgenin ortak çıkarları doğrultusunda bir araya getirerek projeler geliştirmesi bizleri mutlu ediyor. Özellikle fındıkta önemli projeler yürütüyor. Kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

Kurumlar arası işbirliğini son derece önemsediklerini ve borsa olarak üretimi arttırmanın çabası içinde olduklarını belirten TTB Başkanları Arslantürk ve Ergan da, 2013 yılında başlatılan Fındıkta verim ve kaliteyi arttırma projesi ile Türkiye’ye örnek olduklarını, daha çok üretim ile daha çok kazanç sağlamayı hedeflediklerini ifade ettiler.