Borsa Haber Dergisi Türkçe-İngilizce olarak yayında…

Borsa Haber Dergisi Türkçe-İngilizce olarak yayında…

Trabzon Ticaret Borsası’nın yayın organları arasında yer alan BORSA HABER Dergisi, yeni tasarımı ile Türkçe ve İngilizce olarak hazırlandı.

TTB Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi tarafından hazırlanan ve borsanın web sayfası www.tb.org.tr adresinde de yayınlanmaya başlanan BORSA HABER içerik olarak da farklı hale getirildi.

Derginin, TTB’nin 95’inci kuruluş yıldönümü vesilesi ile de hazırlanan farklı yayınında, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile TTB Başkanları Sebahattin Arslantürk ve Eyyüp Ergan’ın yazıları yer alıyor. Dergide ayrıca TTB’nin fındıkla ilgili son 18 yılda yaptığı çalışmalar ve projeler de bulunuyor.

Sosyo-ekonomik ve kültürel içerikli olarak hazırlanan dergide Karadenizli ünlü şair, yazar, araştırmacı ve tiyatro sanatçısı Sunay Akın röportajı, Trabzon Şehir Müzesi, Santa Harabeleri, Trabzon-Arsin Organize Sanayi Bölgesi, Arsin’de yer alan tarihi köprüler, Hamsi, Kadıralak Yaylası, Coğrafi işaretli ürün Tonya Tereyağı ve Foleya Otel ile ilgili araştırmalar da yer alıyor.