TürkçeEnglish
Anasayfa / HABERLER / TTB VE TTSO HEYETİNDEN EMNİYET MÜDÜRÜ’NE ZİYARET
TTB VE TTSO HEYETİNDEN EMNİYET MÜDÜRÜ’NE ZİYARET
28 Şubat 2017 Salı 23:48 Yazdır
Trabzon Ticaret Borsası Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.trTrabzon Ticaret Borsası ile Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları’ndan oluşan heyet, İl Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Arıkan’ı makamında ziyaret ederek, terör saldırıları sonucu şehit olan emniyet mensupları için taziye dileklerinde bulundu.

TTB Meclis Başkanı Mehmet Cirav, TTB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Güngör Köleoğlu, TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, TTSO Meclis Başkan Yardımcısı Adnan Sağlam, TTB Genel Sekreteri Şükrü Erüz ve TTSO Genel Sekreteri Hakan Gürhan’dan oluşan heyet, İl Emniyet Müdürü Arıkan’ı makamında ziyaret etti.

Arıkan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, toplumun huzuru için tüm mesai arkadaşlarıyla birlikte çalışmaya devam ettiklerini vurguladı. Ziyarette ayrıca şehrin bazı sorunları hakkında da karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Fotoğraflar :
Trabzon Ticaret Borsası Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr Trabzon Ticaret Borsası Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr Trabzon Ticaret Borsası Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr
  Pazarkapı Mahallesi Sahil Cad. No:105 61200 Ortahisar / Trabzon
T. 0462 326 45 05    F. 0462 326 09 66

tb.org.tr