TürkçeEnglish
Anasayfa / HABERLER / TOBB GENEL SEKRETERLERİ ANKARA’DA TOPLANDI..
TOBB GENEL SEKRETERLERİ ANKARA’DA TOPLANDI..
26 Şubat 2018 Pazartesi 06:55 Yazdır
Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.trTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Oda/Borsa Genel Sekreterler Bilgilendirme Semineri Ankara’da yapıldı.

TOBB İkiz Kuleler’de gerçekleşen ve 2 gün süren seminerde konuşan TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu 81 il ve 160 ilçedeki Oda ve Borsa camiası olarak tek bir aile olduklarını vurgulayarak,“Türkiye’nin her kesiminden, her sektöründen şirketleri, girişimcileri temsil eden tek meslek örgütüyüz. Gücümüz de birliğimizden, birbirimize sımsıkı kenetlenmiş olmamızdan geliyor. Birliğimiz, gücümüz ve etkinliğimiz, bu camianın farkıdır. Başka kurumlardan bizi ayrıştıran, bizi öne çıkartan en büyük özellik budur.” Diye konuştu.

Hisarcıklıoğlu, camia olarak büyük işler ve hizmetler yaptıklarını, tüm bunların arkasındaki asıl kişilerin Genel Sekreterler olduğunu belirterek, “Sizler başarılı işler yaptığınızda, biz de başarılı oluyoruz. Böylece hepimizin gücü ve itibarı da artıyor” dedi.

Hisarcıklıoğlu TOBB olarak kendilerine düşen görevin, Genel Sekreterleri en iyi şekilde hazırlamak ve bilgi ile donatmak olduğunu ifade etti.

Hisarcıklıoğlu ayrıca, TOBB ve Oda/Borsaların verdiği hizmetler ve yaptığı faaliyetler ile Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Orta Asya’da örnek alınır hale geldiğini, tüm bu çevre coğrafyanın rol modeli ve ilham kaynağı olduğunu da hatırlatarak, Genel Sekreterlerle gurur duyduğunu, başarılı çalışmalarının devamını dilediğini sözlerine ekledi.

Fotoğraflar :
Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr
  Pazarkapı Mahallesi Sahil Cad. No:105 61200 Ortahisar / Trabzon
T. 0462 326 45 05    F. 0462 326 09 66

tb.org.tr