TürkçeEnglish
Anasayfa / HABERLER / BORSAMIZDA İLK TOPLANTILAR YAPILDI.
BORSAMIZDA İLK TOPLANTILAR YAPILDI.
18 Nisan 2018 Çarşamba 05:01 Yazdır
Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.trBorsamızın 1 Nisan 2018 tarihinde seçilen yeni meclisi ile yönetim kurulları ilk toplantılarını yaptılar.

Sebahattin Arslantürk başkanlığında toplanan meclis ile Eyyüp Ergan'ın başkanlık ettiği yönetim kurulunda öncelikle yeni üyelere borsanın statasü ile çalışma şekli anlatıldı.

Meclis Başkanı Arslantürk, seçim sonrası üyeleri ziyaret etmeye başladıklarını belirterek, "Üyelerimizden gelen talepleri derleyip toparlayarak ona göre çalışma takvimi yapacağız. Üyelerimizin büyük kısmı fındıkla iştigal edenler olmasına rağmen, önümüzdeki süreçte başta çay olmak üzere  tarım, hayvancılık, süt ve mamulleri, unlu gıdalarla ilgili olarak da mesleki çalışma grupları oluşturacağız. Bu grupların yönetiminde arama konferansları düzenleyerek mevcut durumu ve sorunları belirleyerek ona göre yol haritası tespit edeceğiz"dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan'da, geçmişten gelen her hafta düzenli olarak toplanmayı sürdüreceklerini belirterek, yeni dönem de, yeni bir anlayışla hizmete devam edeceklerini bildirdi.

Meclis üyeleri de ilk toplantıda özellikle fındıkta makineli tarıma geçilerek maliyetlerin düşürülmesi ve üyelerin teknik donanımları ile ilgili eksiklerin giderilmesi üzerine çalışmalar yapılmasını talep ettiler.

Fotoğraflar :
Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr
  Pazarkapı Mahallesi Sahil Cad. No:105 61200 Ortahisar / Trabzon
T. 0462 326 45 05    F. 0462 326 09 66

tb.org.tr