GENÇLERE UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ...
Borsamız tarafından, genç müteşebbislere yönelik düzenlenen "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" kursu yapıldı.Borsamız tarafından, genç müteşebbislere yönelik düzenlenen "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" kursu yapıldı.

Borsanın eğitim salonunda yapılan ve 30 genç müteşebbisin katıldığı kursta, Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi Direktörü Ali Rıza Kul tarafından  iş planı ve girişimcilik konularında bilgiler aktarıldı.

Kursu tamamlayarak girişimcilik sertifikası alan gençlere, KOSGEB tarafından iş kurma aşamalarında değişik şekillerde bir kısmı karşılıksız da olmak üzere çeşitli maddi destekler sağlanıyor.

TOBB 74. GENEL KURULU YAPILDI.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB)74'üncü genel kurulu yapıldı ve borsamız yönetim kurulu başkanı Eyyüp Ergan, Ticaret Borsaları Konsey üyeliğine seçildi.
2018 YAŞ ÇAY YAPRAĞI FİYATI 2.45 TL.
2018 ürünü yaş çay yaprağının Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR)tarafından alım fiyatı destekleme primi dahil olmak üzere 2 lira 45 kuruş olarak açıklandı.
26.ULUSAL YÖNETİM VE ORGANİZASYON KONGRESİ.
KTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü tarafından düzenlenen 26. Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi Trabzon’da başladı.
AK PARTİ ORTAHİSAR İLÇE BAŞKANI ALTUNBAŞ’TAN BORSAYA ZİYARET.
Ak Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş ve yönetim kurulu üyeleri borsamızı ziyaret etti.
Ak Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş ve yönetim kurulu üyeleri borsamızı ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Eyyüp Ergan ile görüşen Altunbaş ve beraberindekiler, başkan Ergan ve yönetim kuruluna yeni görev döneminde başarılar diledi. Altunbaş, borsanın çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve önemli projelere imza attıklarını belirterek  Fındıktaki verim ve kaliteyi artırma yönündeki çalışmaların ise takdire şayan olduğunu söyledi. 

Yönetim Kurulu Başkanımız Eyyüp Ergan da Altunbaş’ın ziyaretinden duyduğu memnunluğu ifade ederek borsanın çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARINDAN BORSAYA ZİYARET.
AK Parti Trabzon milletvekili aday adayları borsamızı ziyaret etti.
AK Parti Trabzon milletvekili aday adayları borsamızı ziyaret etti.

AK Parti’den Trabzon milletvekili aday adayı olan Dündar Ayyıldız, hatice Öztürk ve Muhammet Kalkışım Yönetim Kurulu Başkanımız Eyyüp Ergan ile görüştü. Milletvekili aday adayları, Ergan’la özellikle ekonomik konular üzerinden görüş alış verişinde bulundular.

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI YASİN AYDIN’DAN BORSAYA ZİYARET.
Ak Parti Trabzon Milletvekili aday adayı eğitimci Yasin Aydın borsamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Eyyüp Ergan ile görüştü.Ak Parti Trabzon Milletvekili aday adayı eğitimci Yasin Aydın borsamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Eyyüp Ergan ile görüştü.

Başkan Ergan borsanın çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler alan Aydın’a adaylık yolunda başarılar diledi.

BAŞARILI GAZETECİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ.
Trabzon Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen 2017 Yılının Başarılı Gazetecileri Yarışması ödül töreninde dereceye girenlere ödülleri verildi.
YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TARİHİ EVLER ÇALIŞTAYI DÜZENLEYECEK..
Anadolu coğrafyası için tarih boyunca önemli bir konumu bulunan, birçok medeniyete ev sahipliği yapan Trabzon’un mevcut mimari kimliğinde önemli bir yere sahip olan tarihi evleri üzerine bir çalışma yapacak olan İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri, Trabzon’da bir dizi ziyaretlerde bulundular.
İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU'DAN FINDIK TANITIMINA DESTEK...
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,  Ankara'da yapılan Trabzon Günleri'nde, fındığın tanıtımı için düzenlenen kampanyaya destek vererek, katılımcılara fındık dağıttı.
TRABZON İŞ DÜNYASINDAN TRABZONSPOR’A DESTEK KAMPANYASI
Trabzon iş dünyası temsilcileri “İş Alemi TS61” adıyla Trabzonspor’a destek kampanyası başlattı.
TRABZONSPOR’UN RESMİ YİYECEĞİ FİNDUK
Ülkemize yılda 2 milyar doları aşkın döviz kazandıran fındıkta, iç ve dış ticaretin yaklaşık yüzde 50’sini gerçekleştirilen Trabzon’da, bu ürünün tüketimini arttırmak için ‘Trabzonspor’un Resmi Yiyeceği Finduk’sloganı ile 8 sezon önce başlatılan kampanya yeniden hayata geçiriliyor.
BORSA HEYETİ TRABZONSPOR’U ZİYARET ETTİ
Borsamız Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanları Meclis üyeleriyle birlikte Trabzonspor’un yeni yönetim kurulunu ziyaret ederek başarılar dilediler.
BORSAMIZDA İLK TOPLANTILAR YAPILDI.
Borsamızın 1 Nisan 2018 tarihinde seçilen yeni meclisi ile yönetim kurulları ilk toplantılarını yaptılar.
FAALİYET TAKVİMİ
  Pazarkapı Mahallesi Sahil Cad. No:105 61200 Ortahisar / Trabzon
T. 0462 326 45 05    F. 0462 326 09 66

tb.org.tr