BORSA HEYETİ TRABZONSPOR’U ZİYARET ETTİ
Borsamız Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanları Meclis üyeleriyle birlikte Trabzonspor’un yeni yönetim kurulunu ziyaret ederek başarılar dilediler.
BORSAMIZDA İLK TOPLANTILAR YAPILDI.
Borsamızın 1 Nisan 2018 tarihinde seçilen yeni meclisi ile yönetim kurulları ilk toplantılarını yaptılar.
EDİP SEVİNÇ YENİDEN BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ.
Karadeniz Fındık ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (KFMİB) Genel Kurulu Giresun’da yapıldı.
TTSO BAŞKANLARINA ANINDA TEBRİK...
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nda (TTSO) Meclis Başkanlığına seçilen Şadan Eren ile Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Suat Hacısalihoğlu'na borsamız başkanlarından tebrik ziyareti yapıldı.
AVRUPALI ÖĞRETMENLERİN FINDIK MERAKI…
Çeşitli Avrupa ülkelerinden ERASMUS programı çerçevesinde seçilmiş 15 öğretmen Trabzon Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek, özellikle merak ettikleri fındık konusunda bilgiler aldılar.
BAŞKANLARDAN ÜYELERE TEŞEKKÜR ZİYARETİ..
Borsamızda 1 Nisan’da yapılan seçimlerde göreve gelen başkanlar üyelerimizi ziyaret ettiler.Borsamızda 1 Nisan’da yapılan seçimlerde göreve gelen başkanlar üyelerimizi ziyaret ettiler.

Meclis Başkanımız Sebahattin Arslantürk ile Yönetim Kurulu Başkanımız Eyyüp Ergan, üyelere teşekkür edip, borsanın çalışmalarını ve isteklerini konuştular.

Genelde fındık ve çay ticareti ile iştigal eden üyelerin yer aldığı ilçelerdeki ziyarette, seçimlerin sağduyu içinde yapılmasından duyulan memnuniyet paylaşılırken, önümüzdeki süreçte yapılabilecekler üzerinde görüş alış verişinde bulundular.TTSO BAŞKANLARINDAN TTB'YE ZİYARET
Trabzon Ticaret Borsası'nın (TTB) seçimlerinde Meclis Başkanlığına getirilen Sebahattin Arslantürk ile Yönetim Kurulu Başkanı olan Eyyüp Ergan'ı, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TTSO) başkanları ziyaret ederek başarı dilediler.
TRABZON TİCARET BORSASI'NDA BAŞKANLAR BELİRLENDİ.
Trabzon Ticaret Borsası'nda (TTB) geçen hafta yapılan seçimlerde oluşan meclis kendi arasında başkanlar ve diğer yöneticilerini belirledi.
TRABZON TİCARET BORSASI’NDAN 2.NEFES KREDİSİ..
Ekonomik süreçte KOBİ’lerin en büyük sorunları arasında yer alan finansman temininde yaşanan sıkıntılar ve enflasyonun çok üzerindeki kredi faizleri nedeniyle TOBB’ye bağlı oda ve borsalar tarafından ilki 2016 yılında yapılan Nefes Kredisi, ikinci kez uygulanacak.
TRABZON’UN ROL MODELLERİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU.
II.Abdülhamid’in Yıldız Albümünden Eski Trabzon Fotoğraf Sergisinin açılışıyla başlayan programda daha sonra “Geçmişten Günümüze Şehrine Değer Katan Rol Modeller” konulu panel düzenlendi.
TRABZON TİCARET BORSASI'NDA SEÇİMLERİ EYYÜP ERGAN'IN LİSTESİ KAZANDI.
Trabzon Ticaret Borsası'nın (TTB) bugün yapılan ve iki ayrı listenin yarıştığı seçimleri mevcut yönetim kurulu başkanı Eyyüp Ergan'ın listesi kazandı. 
PROF. DR. CANAN KARATAY'DAN TAVSİYE:"ŞEKERSİZ ÇAY İÇİN, FINDIK YİYİN."
İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, çay ve fındığın insan sağlığı için çok faydalı olduğunu belirterek "Bol bol şekersiz çay için, fındık yiyin"dedi.
KÖLEOĞLU SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI..
Önceki gün vefat eden borsamızın eski Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Güngör Köleoğlu'nu son yolculuğuna uğurladık.
KÖLEOĞLU’NUN TAKDİRE DEĞER ÇABALARI ASLA UNUTULMAYACAKTIR...
Trabzon Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan dün kaybettiğimiz işadamı Şükrü Güngör Köleoğlu’nun vefatından büyük üzüntü duyduğunu belirterek, “Takdire değer çabaları asla unutulmayacaktır.” dedi.
FAALİYET TAKVİMİ
  Pazarkapı Mahallesi Sahil Cad. No:105 61200 Ortahisar / Trabzon
T. 0462 326 45 05    F. 0462 326 09 66

tb.org.tr