TürkçeEnglish
Anasayfa / HABERLER / TSİAD, FINDIK TANITIMINA KATKI VERECEK
TSİAD, FINDIK TANITIMINA KATKI VERECEK
14 Mayıs Salı 13:35 Yazdır
Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.trTrabzon Sanayici ve İş Adamları Derneği (TSİAD) tarafından en önemli tarımsal ihraç ürünümüz olan fındıkta tüketimi arttırmak için yapılan tanıtım çalışmalarına destek verilecek. 

TSİAD Başkanı Sırrı Furkan Eren, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte borsamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan ile görüştü ve bu konuda yapmayı düşündükleri çalışmalarla ilgili görüş alış verişinde bulundu. 

Eren, fındığın Trabzon için sosyal ve ekonomik değeri bulunan bir ürün olduğuna dikkat çekerek, “Bunun için bizde elimizi taşın altına koymak istiyoruz. Bu konuda etkinliği ve çalışmaları bulunan borsa ile de işbirliği yapmak düşüncesindeyiz. Öncelikle fındığın tanıtımına, böylelikle de yurt içi ve yurt dışında tüketimini arttırmaya yönelik çalışmalar tercihimiz olacaktır” dedi. 

Yönetim Kurulu Başkanımız Eyyüp Ergan’da, fındıkla ilgili çaba gösteren tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliğine hazır olduklarını belirterek, her yıl düzenli olarak yaptıkları fındık hasat şenliğini TSİAD ile daha kapsamlı bir hale getirmek için işbirliği içine gireceklerini söyledi.
Fotoğraflar :
Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr
  Pazarkapı Mahallesi Sahil Cad. No:105 61200 Ortahisar / Trabzon
T. 0462 326 45 05    F. 0462 326 09 66

tb.org.tr