TürkçeEnglish
Anasayfa / HABERLER / BAŞKAN ERGAN TRT RADYO’DA ÇAYI KONUŞTU…
BAŞKAN ERGAN TRT RADYO’DA ÇAYI KONUŞTU…
14 Mart Perşembe 08:00 Yazdır
Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.trBorsamız tarafından ilin, bölgenin ve ülkenin sosyoekonomik sorunlarını tespit etmek ve bunlarla ilgili çözüm önerilerini belirlemek amacıyla 3T Tarım-Ticaret-Turizm sloganı ile başlatılan “12x12 Karadeniz Toplantıları”nın üçüncüsü 23 Mart tarihinde Borsamızın Çok amaçlı Salon’unda yapılacak.

Yönetim Kurulu Başkanımız Eyyüp Ergan, borsamızın yanı sıra Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Rize Ticaret Borsası, Of TSO, ÇAYKUR ve ÇAYSİAD ile birlikte ortaklaşa düzenlenecek olan toplantıda yapılacak “ÇAY BARDAKTAN TAŞIYOR”paneli öncesi TRT Trabzon Radyosu’na katılarak, yapımcılığını Yurdagül Aydın'ın yaptığı Erdoğan Topçu’nun sunduğu “Köşe Bucak Karadeniz” programına konuk oldu. 

Panelin çok verimli geçeceğine inandığını belirten başkan Ergan, “Bunun için duyurularımızı yaptık. Katılımın üst düzeyde olacağını umut ediyorum. Kampanya öncesi sektörün son durumunu, sorunlarını ve yapılması gerekenleri masaya yatıracağız”dedi.

Programa ayrıca Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Seyis de telefonla katılarak katkıda bulundu.

Fotoğraflar :
Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr
  Pazarkapı Mahallesi Sahil Cad. No:105 61200 Ortahisar / Trabzon
T. 0462 326 45 05    F. 0462 326 09 66

tb.org.tr