Sayın Üyemiz,
TOBB İl Genç ve Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri, 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olup, Borsamız seçmen listesi, Borsamız Hizmet Binasında askıya çıkmıştır.
İcra Komitesi üyesi adaylık başvuruları 11 Şubat 2019 Pazartesi gününden itibaren 22 Şubat 2019 Cuma günü 17.30’a kadar bir dilekçe ve ekinde aday olabilme şartını tevsik eden adli sicil belgesi ile birlikte Borsamıza yapılacaktır.
İcra Komitesi aday olabilme şartlarını taşıyan üyelere ilişkin liste 25 Şubat 2019 Pazartesi günü mesai başlangıç saatinden itibaren Borsamız hizmet binasında bulunan ilan yerlerine asılmak ve internet sitesinde yayınlanmak suretiyle duyurulacaktır
TOBB İl Genç ve Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10.00-16.00 saatleri arasında Trabzon Ticaret Borsası Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir. Seçimde sadece seçmen listesinde ismi bulunan kişiler oy kullanabilecektir, vekaleten oy kullanılması mümkün değildir.
Bu kapsamda, ekte yer alan ve askıya çıkan TOBB İl Genç ve Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçmen Listesini bilginize sunarız.
Saygılarımızla,
Trabzon Ticaret Borsası
TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇMEN LİSTESİ |
S.NO |
ADI |
SOYADI |
T.C. KİMLİK NUMARASI |
ÜYE TİPİ |
ODA BORSA ADI |
İL |
1 |
AHMET |
ERCELEP |
49960****** |
GENÇ |
TRABZON TİCARET BORSASI |
TRABZON |
2 |
ALİ SAİT |
YILDIZ |
24293****** |
GENÇ |
TRABZON TİCARET BORSASI |
TRABZON |
3 |
CENGİZ |
SABIR |
59383****** |
GENÇ |
TRABZON TİCARET BORSASI |
TRABZON |
4 |
ENGİN |
BAYRAM |
35633****** |
GENÇ |
TRABZON TİCARET BORSASI |
TRABZON |
5 |
MEHMET |
ZEYTİN |
64951****** |
GENÇ |
TRABZON TİCARET BORSASI |
TRABZON |
6 |
SALİM |
REİS |
44050****** |
GENÇ |
TRABZON TİCARET BORSASI |
TRABZON |
7 |
MURAT |
TARAKÇI |
36455****** |
GENÇ |
TRABZON TİCARET BORSASI |
TRABZON |
8 |
SERKAN |
CANBAKAL |
49652****** |
GENÇ |
TRABZON TİCARET BORSASI |
TRABZON |
9 |
İSLAM BOZKURT |
KILIÇ |
31223****** |
GENÇ |
TRABZON TİCARET BORSASI |
TRABZON |
10 |
MEHMET |
SAYGIN |
51253****** |
GENÇ |
TRABZON TİCARET BORSASI |
TRABZON |
11 |
HALİT |
ERTÜRK |
15794****** |
GENÇ |
TRABZON TİCARET BORSASI |
TRABZON |
12 |
KAĞAN |
MUMCİ |
59266****** |
GENÇ |
TRABZON TİCARET BORSASI |
TRABZON |
13 |
ERHAM SAFA |
ERGAN |
55777****** |
GENÇ |
TRABZON TİCARET BORSASI |
TRABZON |
14 |
YUNUS EMİN |
KILIÇ |
31205****** |
GENÇ |
TRABZON TİCARET BORSASI |
TRABZON |
TOBB İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇMEN LİSTESİ
|
S.NO |
ADI |
SOYADI |
T.C. KİMLİK NUMARASI |
ÜYE TİPİ |
ODA BORSA ADI |
İL |
1 |
SİNEM |
EYÜBOĞLU |
10009****** |
KADIN |
TRABZON TİCARET BORSASI |
TRABZON |
2 |
ZAHİDE NUR |
SABIR ŞAHİN |
59380****** |
KADIN |
TRABZON TİCARET BORSASI |
TRABZON |
3 |
SEYYARE |
SUNGUR |
11792****** |
KADIN |
TRABZON TİCARET BORSASI |
TRABZON |
4 |
DUYGU |
KOBYA |
43942****** |
KADIN |
TRABZON TİCARET BORSASI |
TRABZON |