TürkçeEnglish
Anasayfa / DUYURULAR / AVRUPA İYİ UYGULAMA ÖDÜLLERİ YARIŞMASI
AVRUPA İYİ UYGULAMA ÖDÜLLERİ YARIŞMASI
08 Eylül 2014 Pazartesi 14:05 Yazdır
Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.trÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından, Avrupa İş Sağlığı ve Güvenliği Ajansı (EU-OSHA) ile işbirliği içerisinde, 2014-2015 yıllarında ülkemizde yürütülecek kampanyanın konu başlığı “Sağlıklı İşyerleri Stresi Yönetir”dir. .

Söz konusu kampanya kapsamında gerçekleştirilecek faaliyetlerden biri de, işyerlerinde iyi uygulamaların özendirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen “Avrupa İyi Uygulama Ödülleri Yarışması”dır. İşyerinde stres ve psiko-sosyal risklerin başarıyla yönetilmesine yönelik güçlü bir taahhüt ve katılımcı bir yaklaşım ortaya koyan ve pisiko-sosyal risklerin değerlendirilmesini vurgulayan iyi uygulama örnekleri, ulusal düzeyde dördüncü kez katılım sağlanacak bu yarışma ile Türkiye çapında toplanarak değerlendirilecek, seçilen en iyi iki örnek EU-OSHA’ya gönderilecek ve ülkemizi Avrupa çapında temsil etme fırsatını yakalamış olacaktır.

Avrupa İyi Uygulama Ödülleri Yarışması’na katılmak isteyen, iyi uygulama örneklerine sahip olan işyerlerinin, aşağıdaki linklerde yer alan belgeleri inceleyerek ve başvuru formunu Türkçe doldurarak 15 Eylül 2014 tarihine kadar “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İnönü Bulvarı No:42 İ-Blok 3. Kat Emek/ANKARA” adresine iletmeleri gerekmektedir

Üyelerimize duyurulur

Ek-1 İyi Uygulama Örneği Başvuru Formu (1 Adet – 4 Sayfa)

Ek-2 Ödül Rehberi (1 Adet – 6 Sayfa)

Ek-3 Seçim Prosedürleri (1 Adet – 7 Sayfa)

Fotoğraflar :
Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr
  Pazarkapı Mahallesi Sahil Cad. No:105 61200 Ortahisar / Trabzon
T. 0462 326 45 05    F. 0462 326 09 66

tb.org.tr