TürkçeEnglish
Anasayfa / DUYURULAR / TÜRKİYE - KİK 2. İŞ VE YATIRIM FORUMU SPONSORLUK İMKANLARI
TÜRKİYE - KİK 2. İŞ VE YATIRIM FORUMU SPONSORLUK İMKANLARI
07 Mayıs 2014 Çarşamba 14:04 Yazdır
İlgi: TOBB'nin 30.04.2014 tarihli ve 9006 sayılı yazısı.

İlgide kayıtlı yazıda; Türkiye- KİK 2. İş ve Yatırım Forumu, TOBB, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), FGCCC, Bahreyn Ticaret ve Sanayi Odası (BCCI) ve KİK işbirliğinde, Bahreyn Başbakanı Şeyh Khalifa bin Salman Al Khalifa’nın katılımı ve himayesinde 9-10 Haziran 2014 tarihlerinde, Bahreyn’de düzenleneceği bildirilmektedir.

Forum’a Bahreyn Başbakanı, KİK Genel Sekreteri, Türkiye ve KİK ülkeleri Bakanları, Körfez ülkeleri Oda Başkanları, Türkiye ve KİK ülkeleri İş Konseyi Başkanları ile Türk ve KİK ülkelerinden çok sayıda firmanın katılımı beklenmektedir.

Ayrıca, KİK üyesi olan Bahreyn, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Katar ve Oman iş ve finans çevrelerinden yaklaşık 500 kişilik geniş katılım beklenen Forum’a, Türkiye’den muhtelif sektörlerden oluşan özel sektör heyeti ile iştirak edilmesi öngörülmektedir.

Forum kapsamında, altyapı, mega projeler, teknik müşavirlik, tarım, gıda güvenliği, yenilenebilir enerji, petrol ve gaz sektörü, karşılıklı işbirliği imkanları, şirket kurma koşulları ve kadın girişimciliği konuları ele alınacaktır.

Ayrıca Forum’da Türkiye ve KİK firmaları arasında eğitim, lojistik, tarım, gıda, bankacılık ve finans, petrol, gaz, enerji, sağlık turizmi, altyapı ve teknik müşavirlik ve savunma sanayi sektörleri başta olmak üzere,  firmalar arası ikili görüşmeler gerçekleştirilecektir.

Ziyarete katılmak isteyen firma temsilcilerinin konaklama, uçak, transferler, yemek vb. organizasyon giderlerini karşılamak üzere DEİK- T. İş Bankası Beyoğlu Şubesi (Şube Kodu: 1011, Swift: ISBKTRISXXX) TR51 0006 4000 0021 0113 3146 80  numaralı Avro hesabına 1000,- (Bin) Avro ön avans bedeli ödemeleri gerekmektedir. Katılım bedelinin kesinleşmesini takiben, bakiye tutar ziyaret öncesinde katılımcılardan tahsil edilecektir.

Ekte yer alan “Türkiye- KİK 2. İş ve Yatırım Forumu Katılım Formu”na yüksek çözünürlüklü ve “jpeg” formatında bir resim ekleyip, eksiksiz doldurarak, pasaportun resimli kısmı ve avans bedelinin ödendiğini gösteren, katılımcının isminin ve Bahreyn ziyareti ibaresinin de kayıtlı olduğu ödeme dekontu ile birlikte en geç 20 Mayıs 2014 Salı günü mesai saati bitimine kadar Bahreyn@tobb.org.tr adresine iletmeleri gerekmektedir.

Başvuru formunda katılımcılar tarafından belirtilen e-mail adreslerine bilgilendirme yapılacağından, genel e-mail adresi (info@.....com, vb.) yerine sıkça kullanılan şahsi e-mail adreslerinin verilmesi katılımcıların yararına olacaktır.

Katılım ücreti ve organizasyon hizmetleri, katılımcıların sayısına göre tespit edilmektedir. Bu itibarla, katılım teyidini bildirip, avans ödemesini yapmış olan katılımcıların ziyarete katılmaktan vazgeçmeleri halinde, en geç 29 Mayıs 2014 Perşembe günü mesai saati bitimine kadar Birliğimize yazılı olarak bildirmeleri kaydıyla avans olarak yapılan ödeme iade edilebilecektir.

TASLAK PROGRAM , SPONSORLUK İMKANLARI


  Pazarkapı Mahallesi Sahil Cad. No:105 61200 Ortahisar / Trabzon
T. 0462 326 45 05    F. 0462 326 09 66

tb.org.tr